Owl Eye

ul. Drzonków-Olimpijska 20, 66-004, Zielona Góra

+48 500 223 265

Owl Light

To nowy projekt marki OwlEye, którego celem jest wskazywanie skutecznych rozwiązań w oświetleniu naszej domowej przestrzeni.

oswietlenie-owleye

Profesjonalne oświetlenie

Zadbaj o odpowiednie oświetlenie w domu

Nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie w domu to kluczowy element dbania o komfort i bezpieczeństwo zdrowotne. 

Zadbaj o odpowiednie oświetlenie, które spełnia funkcje praktyczne oraz tworzy przyjemną atmosferę w pomieszczeniach. 

Owl Light to nowoczesne żarówki LED, czujniki zmierzchu i lampy. Od dziś OwlEye to już nie tylko okulary!

Dbając o jakość naszego snu i ogólny dobrostan organizmu  zaprojektowaliśmy również oświetlenie do domu. Jego zadaniem jest wyciszenie organizmu oraz zminimalizowanie wpływu szkodliwego niebieskiego światła na szyszynkę odpowiedzialną za produkcję tzw. hormonu snu, czyli melatoniny.

Przeczytaj o tym więcej.

Działamy w zgodzie z naturalnym rytmem dobowym, dbając o naszą harmonię psychiczną i fizyczną.

Dodatkowe zalety

Miękkie oświetlenie

Miękka biel 1800K zapewnia delikatne, nieoślepiające oświetlenie dla Ciebie i Twojej rodziny, nie będzie przeszkadzać oczom o północy, zapewniając odpowiednią ilość światła, aby oświetlić drogę w ciemności.

Szczególnie nadaje się dla tych dzieci, które boją się ciemności. Co więcej jest to doskonałe rozwiązanie dla młodych mam, które muszą karmić noworodka w nocy. Zapewniają one wystarczające światło do wykonywania czynności przy dziecku, jednocześnie nie drażniąc nadmiernie oczu.

Inteligenta żarówka LED

OwlEye Light model
SOWIE OKO 8W

To najnowocześniejsze rozwiązanie, które pozwala na zdalne sterowanie.

Można w bardzo łatwy sposób za pomocą aplikacji w telefonie, włączyć lub wyłączyć światło  dowolnego miejsca w domu, a nawet poza domem. Funkcjonalność ta przydatna jest zarówno w przypadku zapomnienia o wyłączeniu świateł przed wyjściem, jak i w celu stworzenia złudzenia obecności w domu, co może zwiększyć bezpieczeństwo.

Systemy zdalnego sterowania umożliwiają ustawienie programów oświetlenia zgodnie z harmonogramem. Możemy zaplanować automatyczne włączanie i wyłączanie świateł w określonych porach dnia, co zwiększa efektywność energetyczną.

owleye-light-led-8w-zdrowie-1

Masz dodatkowe pytania?