Owl Eye

ul. Drzonków-Olimpijska 20, 66-004, Zielona Góra

+48 500 223 265

OwlEyes

Zaawansowane okulary stworzone specjalnie dla wszystkich tych, którzy chcą łączyć korzystanie z technologii z dbałością  o zdrowie. 

okulary-owleye-pomarancz

Profesjonalna ochrona

Twoje Oczy zasługują na najlepszą ochronę!

Blokowanie światła niebieskiego na imponującym poziomie 100% czyni Blocker OwlEye niezwykle skuteczną ochroną przed szkodliwym “śmieciowym” światłem. Jednocześnie znacząco przyczynia się do regulacji naturalnego rytmu zegara biologicznego człowieka.

Nosząc Blocker OwlEye model Twilight, szczególnie w czasie korzystania z ekranów LED po zmroku, ograniczasz ekspozycję oczu na szkodliwe fale świetlne. To nie tylko ochrona przed zmęczeniem oczu, ale także wsparcie dla Twojej gospodarki hormonalnej poprzez regulację produkcji melatoniny. Przeczytaj o tym więcej.

Okulary Blocker OwlEYE model Twilight powinny być nieodłącznym elementem Twojej rutyny, szczególnie w czasie pracy przed komputerem po zmroku. 

Soczewki Blocker OwlEye stworzone są z lekkiego szkła organicznego CR 39, które zostało starannie pokryte specjalnie utwardzaną powłoką, gwarantującą ochronę przed zadrapaniami. Oprawka okularów OwlEye wykonana jest z zaawansowanego materiału kompozytowego o nazwie GRILAMID TR-90. Ten wysokiej jakości nylon specjalnie wybrany do produkcji okularów sprawia, że są one nie tylko wygodne, ale także wyjątkowo wytrzymałe na uderzenia, elastyczne i ultra lekkie.

Modele OwlEye w wersji Twilight o intensywnym kolorze pomarańczowym oferują absorpcję 100% niebieskiego światła. To oznacza, że nosząc te okulary zyskujesz ochronę przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła emitowanego przez ekrany elektroniczne.

zakresy-widma

Niezależne badanie spektrometrem Pobierz raport  ➔

Niezależne badanie spektrometrem
Pobierz raport  ➔
rybicki-maciej

Autor marki OwlEye – założyciel i opiekun FUNDACJI START-SPORT

Właścicielem marki OwlEye jest Fundacja Start-Sport. Producentem naszych okularów jest chińska firma, która specjalizuje się w produkcji modnych okularów przeciwsłonecznych, drewnianych okularów przeciwsłonecznych, oprawek optycznych, okularów do czytania, okularów komputerowych i akcesoriów do okularów. 

Magazyn produktów znajduje się w Polsce więc nie obawiaj się o termin realizacji zamówienia. Towar dostarczamy standardowo w ciągu 3 do 7 dni roboczych.

OwlEye w piśmie popularnonaukowym

Publikacja w piśmie Analityka,
wyd. Malamut

Normalizacja naturalnego rytmu dobowego odgrywa kluczową rolę w regeneracji organizmu, wpływając pozytywnie na zdrowie i ogólne samopoczucie. Zgodne z biologicznym zegarem ciało człowieka dostosowuje się do regularnych cykli aktywności i odpoczynku, co ma szereg korzyści. Przeczytaj artykuł autorstwa:

  •  dr hab Ewa Kłodzińska prof. IS-PIB – Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy
  • Maciej Rybicki – Fundacja Start-Sport – KaaTsu original BFR Polska
  • Marek Konop n. med. Warszawski Uniwersytet Medyczny – Zakład Fizjologii i Patofizjologii Eksperymentalnej.

Przeczytaj artykuł, zobacz➔ 

Zobacz wszystkie modele okularów