Dlaczego blokowanie światła niebieskiego jest takie ważne? Jak to najlepiej zrobić? Jakie produkty zastosować najlepiej?

BIOHACKER – Przemysław Bulski

,,,

Zagrożenia płynące ze strony światła niebieskiego i zielonego?

,,,

Soczewki Blocker OwlEYE wykonane są z lekkiego, szkła organicznego CR 39, pokrytego specjalnie utwardzaną powloką, chroniącą ją przed zadrapaniami. 

,,,

Ramka okularów Blocker OwlEYE wykonana jest z materiału kompozytowego znanego jako GRILAMID TR-90

GRILAMID TR 90 jest wysokiej jakości odmiana nylonu, dzięki temu wyborowi materiału – okulary Blocker OwlEYE są wygodnie, wytrzymałe na uderzenia, elastyczne, ultra lekkie – ważą tylko tylko 9,5 g.

,,,

OwlEYE  modelu: Twilight

– koloru pomarańczowego pochłaniają:

100 % niebieskiego światła 

Niezależne badanie spektrometrem – link do badań 

Technologia użyta do wyprodukowanie soczewek Blocker OwlEYE  modelu: Twilight gwarantuje blokowanie światła niebieskiego na poziomie 100%.

Ten współczynnik czyni Blocker OwlEYE bardzo skuteczna ochroną oczu przed śmieciowym światłem, gwarantując wyrównanie zegara biologicznego człowieka, a co za tym idzie powrót do równowagi.

Oznacza to, że jeśli używasz Blocker OwlEYE  modelu: Twilight podczas patrzenia na ekran, szczególnie po zmroku, pomogą one zmniejszyć ekspozycję naszych oczu na w/w fale świetlne.

A co za tym idzie, OwlEye wspiera naszą gospodarkę hormonalną, asekurując produkcję melatoniny, odpowiedzialnej za nasz prawidłowy cykl dobowy, a co za tym idzie – zdrowszy sen, czyli ogólną kondycję organizmu.

Blocker OwlEYE  modelu: Twilight , powinny być noszona w ciągu dnia podczas pracy przed komputerem, a tym bardziej po zmierzchu.

,,,

FAKTY!

Przeciętny pracownik biurowy spędza 1700 godzin rocznie przed ekranem komputera, do tego dochodzi również nasze uzależnienie od korzystania z telefonów przez cały dzień do późnego wieczoru. Czas spędzany nad ekranem ma różne negatywne skutki dla naszego ciała i umysłu, takie jak zmęczenie oczu, bóle głowy czy bezsenność.

,,,

ROZWIĄZANIE!?

Aby poradzić sobie z tymi w/w problemami, możesz wybrać OwlEye do blokowania nie naturalnego, szkodliwego światła.

Właścicielem marki OwlEye jest Fundacja Start-Sport a producentem okularów jest Chińska firma, która specjalizuje się w produkcji modnych okularów przeciwsłonecznych, drewnianych okularów przeciwsłonecznych, oprawek optycznych, okularów do czytania, okularów komputerowych i akcesoriów do okularów.

Zapraszamy do naszej oferty!

Zespół OwlEye – Fundacja Start-Sport

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram